Dalība projektā

Publicēts: 02.03.2012. Pievieno komentāru »

projektaa_01Eiropas programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros seši Valkas ģimnāzijas skolēni: Mārtiņš Vaļģis, Ilze Zalužinska, Elīna Bērziņa, Zigfrīds Niklavičs, Laura Amanda Ģērmane, Vilmārs Vesingi laikā no 22.– 29. martam piedalīsies jauniešu apmaiņas braucienā Polijā Bedzinas pilsētā. Projekta tēma- „Jaunieši spēj mainīt pasauli”. Galvenās aktivitātes būs saistītas ar cilvēktiesību jautājumiem. Kopā ar mūsu skolas jauniešiem, kuri pārstāv Latvijas pusi šajā projektā, darbosies grupas no Lietuvas, Zviedrijas, Ungārijas, kā arī poļu jauniešu grupa.

Apmaiņas sagatavošanas braucienā uz Poliju (24. – 26. 02.) devās skolotāja Ira Silāja, kur kopā ar cituprojektaa_02 grupu vadītājiem tika apstiprināts apmaiņas norises plāns, apskatīta projekta norises vieta un apspriesti mājas uzdevumi:

1) sagatavot ap 10 min. prezentāciju un stāstījumu par skolu;

2) sagatavoties nacionālajam vakaram: sagatavot interaktīvu prezentāciju par savu valsti, kultūru, tradīcijām un parādīt savas valsts produktus, sagatavot cienastu, izklaidēt viesus ar spēlēm, rotaļām u.c. aktivitātēm;

3)sagatavot materiālu par kādu savas valsts cilvēktiesību aizstāvi.

Veiksmīgu sagatavošanos un iespaidiem bagātu nedēļu Polijā!

Informāciju sagatavoja skolotāja I.Silāja

11 komentāri

1. īstais saka:

vediet uz teieni smukas dāmas galvenais :D

2. krinklis saka:

a kur visi tie, kas pieteicas, krinkli?

3. bužulis saka:

Kā tad izvelās skolēnus, kas brauks?
    Pirmo reizi k.ko tādu dzirdu! ne mājas ,apā bija, ka var pieteikties, ne skolā bij kāda afiša. forši!

4. Anonīms saka:

Es tagad kaut ko nesaprotu, pieteicās pavisam citi cilvēki, kāpēc izvēlēja šos cilvēkus, es ceru, ka būs vismaz pateikts, kāpēc nepieņēma tos, kas pieteicās.

P.S Es uzskatu tā, ka galvenais ir būt komunikablam un mācēt sadzīvot ar cittautiešu vienaudžiem, nevis tikai, ka tev ir labas atzīmes. Tas ir pēc pieredzes!

5. Anonīms saka:

Kāpēc nekad citiem nedod iespēju piedalīties šāda veida projektos? Visur dominē vieni un tie paši skolēni! Vēlāk vēl ir tā, ka skolotāji saka, ka bērns ir vainīgs, ka nekur neiesaistās utt. Bet ko darīt, ja visur tiek ‘mīlulīši’?

6. x saka:

tas NAV tas pats poļu apmaiņas projekts, uz kuru pieteicās tie 20 cilvēki, no kuriem izvēlēsies 15.
    tā ir pavisam cita lieta, dalībniekus izvēlējās skolas vadība.

7. Ihh saka:

Un kā vnm atkal Elīna B,(man nekā personīga nav pret viņu), Zigis, Vaļģis utt.!

Varbūt beidzot pietiek? Skolā ir arī citi cilvēki!

Cilvēki, atveriet acis! :)

8. Dace Langenfelde saka:

Nevienam 10. un 11. klases skolēnam, kuri bija pieteikušies dalībai skolu savstarpējās apmaiņas projektā ar Poliju, tas nav atteikts. Brauciens uz Gdaņskas pilsētu ir atlikts poļu skolotājas slimības dēļ. Plānots, ka tas notiks nākošā mācību gadā – rudenī.
    Šī informācija ir par citu projektu programmā „Jaunatne darbībā”. Pieteikšanās netika izsludināta, projekta apmaiņas dalībnieki tika izvēlēti vadoties no tā, kādas angļu valodas zināšanas, sabiedriskā aktivitāte, dalība skolas interešu izglītības pulciņos. Izvēli veica angļu valodas, politikas un tiesību skolotājas un skolas administrācija. Viens no kritērijiem bija arī tas, ka minētie skolēni nav bijuši dalībnieki programmas „Jaunatne darbībā” apmaiņu projektos.

9. opā saka:

Prieks, ka nav vismaz no vienas klases. Super īstenībā. Ļoti godīgi, ka ir pa diviem no katras vidusskolas klases.
    Un arī skolēniem nav ne vainas. VIņi tomēr prezentēs skolu un arī valsti savā ziņā, tāpēc nevar likt kuru katru.

Super! Prieks, ka skolā ir tādi projekti un tādi skolnieki, kas ir gatavi piedalīties. :)

10. to Ihh saka:

Ko tu čīksti? Daži no tiem cilvēkiem nekad nemaz nav piedalījušies apmaiņas projektā. Labāk paskaties uz sevi!

11. meitene. saka:

ļoti lieks prieks par šiem skolēniem. lai veicās. un neviens no viņiem iepriekš nav bijis šādā projektā, tāpēc nevajadzētu izdomāt pasaciņas, mīļie!

Pievienot komentāru